News

Capricho: As famosas amam black total !

5. června 2010 v 15:46 | Lolla*
Mám tu jednu takovou zajímavou myšlenku z časopisu Capricho.Spousta celebrit se teďka dala na černou barvu a bohužel se k nim dala i naše Dems.Upřímně jsem si toho také všimla a radši vidím na Demi barevné věci.Zde se můžete podívat,že je to opravdu pravda.

dem-lovato.blog.cz
Miley Cyrus,Taylor Momsen,Demi Lovato,Pixie Lott

dem-lovato.blog.cz
Ashley Tisdale,Pixie Lott,Demi Lovato,Mischa Barton,Avril Lavigne

Demi Lovato Creates Rio Riot

30. května 2010 v 13:21 | Lolla*
dem-lovato.blog.cz
Demi Lovato procestovala pár míst Jižní Ameriky.Ve velkých městech konala koncerty.Její turné po Jižní Americe už je skoro u konce.

"Miluju Jižní Ameriku,jsou tu tak úžasní lidé" řekla 17-letá Demi.

Hned po malém turné po J.A má v plánu další turné,ale už o něco větší a po USA s bratry Jonasovými.Budou propragovat společně dlouho očekávaný Camp Rock 2.

Joe Jonas & Demi Lovato: We’re Still Friends

25. května 2010 v 19:44 | Lolla*
dem-lovato.blog.cz
Joe Jonas a Demi Lovato už nejsou pár.Ale i nadále jsou si velmi blízcí.

"Já a Demi jsme věděli,že jít do intimního vztahu bude velmi riskantní." řekl Joe Jonas časopisu People. "Během našeho chození jsem si uvědomil,že mi více záleží na našem přátelství.Byla to má volba se vrátit zpět do vztahu přátelství,ale miluji ji jako kamarádku.Je tu vždycky pro mě a já tu vždycky budu pro ni."

Lovato na Twitteru popřela to,co označila jako chybné informace.

"Během dneška se ukázalo mnoho drbů" psala na Twitter."Ráda bych upřesnila nějaké informace.Je pravda,že já a Joe jsme se rozešli,ale ne přes telefon.Věci se nezdařili tak jak by měli,ale jsme nadále přátelé.Za druhé,s nikým jiným nechodím.Pro mě je zrovna teď nejdůležitější můj vztah s fanoušky ..

Pár,který se poprvé setkal v roce 2007 na natáčení hitu Camp Rock svůj vztah zveřejnil v bžeznu,ale i přesto tento bývalý pár spolu pojede na turné,které začíná v Dallasu 27.července.

“Can’t Back Down” Music Video!

22. května 2010 v 18:09 | Lolla*
dem-lovato.blog.cz
Mám tu video s vysokým rozlišením Can't Back Down.Jak můžete poznat podle obrázku je to video z dlouhoočekávaného Camp Rock 2 :))
Demi tam vypadá úžasně a krásně zpívá ;)

 
 

Reklama